Montaż i serwis instalacji elektrycznych

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianą obsługą instalacji elektrycznych. Swoje usługi oferujemy zarówno klientom prywatnym, jak i podmiotom biznesowym. Nasza działalność mieści się w (MIASTO), jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy swój obszar pracy na całą Polskę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze i montażu ogólnych instalacji elektrycznych. Montaż i serwis urządzeń elektrycznych wykonujemy w oparciu o przepisy prawa i najnowsze technologie, uzgadniając z klientem jego indywidualne potrzeby.
Oferujemy podłączenie instalacji elektrycznej do budynku, a także zamontowanie oświetlenia oraz gniazdek i wyłączników. W naszej ofercie znajduje się także montaż sprzętu, który wymaga wyspecjalizowanej wiedzy na temat elektryki. Dodatkowo istnieje możliwość montażu i serwisu infrastruktury kuchennej, takiej jak: specjalistyczne płyty indukcyjne i ceramiczne, kuchenki czy piekarniki elektryczne. Nasi certyfikowani i wykwalifikowani specjaliści zadbają o to, aby urządzenia były poprawnie podłączone, a korzystanie z nich nie niosło ryzyka awarii lub porażenia prądem. Posiadamy niezbędne, wynikające z przepisów prawnych uprawnienia do montażu i naprawy liczników i skrzynek bezpiecznikowych. Pomagamy zmniejszyć konsekwencje uderzenia pioruna poprzez precyzyjne i staranne wykonanie instalacji odgromowych, wykonanych z najnowszych komponentów. W celu ograniczenia strat wynikających z przepięć elektrycznych oferujemy państwu montaż instalacji przepięciowych dostosowanych do potrzeb klienta. Stosujemy wysokiej jakości komponenty po rozsądnych cenach, a także sprowadzamy konkretne marki i urządzenia na życzenie klienta.

Sauna elektryczna: najbardziej popularna.
Wykonujemy serwis instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych. Serwis urządzeń zawsze kończy się testami, tak aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie instalacji pod różnym obciążeniem. Bezpieczeństwo użytkownika, jak i trwałość instalacji oraz urządzeń elektrycznych jest naszym priorytetem.
W przypadku zdiagnozowania awarii natychmiastowo wykonujemy naprawy, dzięki czemu przerwa w korzystaniu z urządzeń elektrycznych będzie możliwie najkrótsza i najmniej uciążliwa. Oferujemy kompleksowe naprawy instalacji elektrycznej, oświetlenia i urządzeń elektrycznych. Ponadto charakteryzuje nas wysoka dostępność, dzięki czemu nasz doświadczony personel szybko upora się ze zgłoszonym problemem.